Skip to content

Premium Mobile logowanie

Link do logowania

https://klient.premiummobile.pl/login

WWW

https://premiummobile.pl

Zaloguj się na https://premiummobile.pl

Jeżeli chcesz się zalogować na stronie Premium Mobile to powinieneś odwiedzić stronę logowania, która znajduje się pod adresem: https://klient.premiummobile.pl/login.

Niektóre serwisy, w tym Premium Mobile często ukrywają swoje strony logowania i użytkownicy mają problem ze znalezieniem panelu. Dlatego w naszym serwisie podajemy dokładne strony logowania różnych podmiotów, w tym Premium Mobile (https://premiummobile.pl).

To najszybsza metoda na zalogowanie w Premium Mobile. Pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić czy logujesz się na właściwej stronie Premium Mobile czyli takiej, która znajduje się pod adresem https://premiummobile.pl

  • Logowanie: https://klient.premiummobile.pl/login
  • Strona WWW: https://premiummobile.pl

Informacje o Premium Mobile?

Premium Mobile Sp. z o.o. – wirtualny operator telefonii komórkowej działający na infrastrukturze sieci Plus. Marka została wprowadzona na rynek w styczniu 2016 roku. W ofercie znajduje się sprzedaż usług abonamentowych (postpaid) dla osób fizycznych, jak i przedsiębiorstw.

W 2017 roku Premium Mobile przyjęło 44 tys. numerów od innych sieci w stosunku do 3,8 tys. numerów oddanych – bilans przenośności numerów był najwyższy spośród polskich operatorów wirtualnych.

Premium Mobile prowadzi program lojalnościowy Ambasador, za który m.in. został nagrodzony tytułem Konsumencki Lider Jakości – Debiut Roku 2017. Od 1 lutego wprowadził nowe stawki za polecenia i jest to 80 zł.

W lutym 2018 roku grupa kapitałowa Cyfrowego Polsatu zainwestowała około 20 milionów złotych stając się mniejszościowym udziałowcem Premium Mobile pozwalając jednocześnie zachować niskokosztowy model biznesowy operatora. Spółka Premium Mobile jest też, od 30 listopada 2018, operatorem sieci MVNO a2mobile, przejętej od spółki Aero2.

W 2021 roku Premium Mobile wprowadził technologię mobilną piątej generacji i rozszerzył swoją ofertę o nowe taryfy 5G.