Skip to content

Plus Bank logowanie

Link do logowania

https://plusbank24.pl/

WWW

https://plusbank24.pl/

Zaloguj się na https://plusbank24.pl/

Jeżeli chcesz się zalogować na stronie Plus Bank to powinieneś odwiedzić stronę logowania, która znajduje się pod adresem: https://plusbank24.pl/.

Niektóre serwisy, w tym Plus Bank często ukrywają swoje strony logowania i użytkownicy mają problem ze znalezieniem panelu. Dlatego w naszym serwisie podajemy dokładne strony logowania różnych podmiotów, w tym Plus Bank (https://plusbank24.pl/).

To najszybsza metoda na zalogowanie w Plus Bank. Pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić czy logujesz się na właściwej stronie Plus Bank czyli takiej, która znajduje się pod adresem https://plusbank24.pl/

  • Logowanie: https://plusbank24.pl/
  • Strona WWW: https://plusbank24.pl/

Informacje o Plus Bank?

Plus Bank S.A. (do 6 grudnia 2013 Invest-Bank S.A.) – bank komercyjny z siedzibą w Warszawie przy al. Stanów Zjednoczonych 61A, założony w 1991 w Poznaniu przez Piotra Bykowskiego. Jest bankiem detalicznym, specjalizującym się w udzielaniu kredytów gotówkowych, hipotecznych i przyjmowaniu depozytów terminowych. W ostatnich latach Bank rozpoczął szeroką współpracę w zakresie finansowania klientów korporacyjnych.

Invest-Bank jest od 1999 częścią grupy kapitałowej należącej do Zygmunta Solorza-Żaka, w której skład wchodzi także Cyfrowy Polsat S.A. (właściciel platformy Polsat Plus, sieci komórkowej Cyfrowy Polsat i Telewizji Polsat). Na koniec 2013 roku bank obsługiwał około 300 tys. klientów.

6 grudnia 2013 roku bank zmienił nazwę na Plus Bank, co jednocześnie zainicjowało ścisłą współpracę banku z operatorem sieci komórkowej Plus, Polkomtelem oraz grupą medialną Polsat.

W 2015 bank padł ofiarą hakera, który miał dostęp, jak podają media, do serwera WWW oraz do kont klientów. Na podstawie szablonów wydruku z historii transakcji oraz historii rejestrowanych domen ustalono, że to właśnie ten bank padł ofiarą ataku.

Akcjonariuszami posiadającymi powyżej 5% kapitału zakładowego i/lub 5% ogółu głosów na Walnym Zgromadzeniu Banku według stanu na 31.12.2019 r. byli: