Skip to content

Oriflame logowanie

Link do logowania

https://pl.oriflame.com/system/UI/Login

WWW

https://pl.oriflame.com/

Zaloguj się na https://pl.oriflame.com/

Jeżeli chcesz się zalogować na stronie Oriflame to powinieneś odwiedzić stronę logowania, która znajduje się pod adresem: https://pl.oriflame.com/system/UI/Login.

Niektóre serwisy, w tym Oriflame często ukrywają swoje strony logowania i użytkownicy mają problem ze znalezieniem panelu. Dlatego w naszym serwisie podajemy dokładne strony logowania różnych podmiotów, w tym Oriflame (https://pl.oriflame.com/).

To najszybsza metoda na zalogowanie w Oriflame. Pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić czy logujesz się na właściwej stronie Oriflame czyli takiej, która znajduje się pod adresem https://pl.oriflame.com/

  • Logowanie: https://pl.oriflame.com/system/UI/Login
  • Strona WWW: https://pl.oriflame.com/

Informacje o Oriflame?

Oriflame Holding AG – międzynarodowy holding kosmetyczny zajmujący się produkcją i dystrybucją kosmetyków, sprzedając je w systemie sprzedaży bezpośredniej korzystając z marketingu wielopoziomowego.

Przedsiębiorstwo zostało założone przez braci Jonasa i Roberta af Jochnick w Szwecji, w 1967 roku. Nazwa przedsiębiorstwa pochodzi od łac. Aurea Flammazłoty płomień. Jest to nawiązanie do strategii rozwoju przedsiębiorstwa. Tę nazwę nosił też proporzec bojowy średniowiecznych królów Francji – oriflamme.