Skip to content

Instagram logowanie

Link do logowania

https://www.instagram.com/accounts/login/

WWW

https://www.instagram.com

Zaloguj się na https://www.instagram.com

Jeżeli chcesz się zalogować na stronie Instagram to powinieneś odwiedzić stronę logowania, która znajduje się pod adresem: https://www.instagram.com/accounts/login/.

Niektóre serwisy, w tym Instagram często ukrywają swoje strony logowania i użytkownicy mają problem ze znalezieniem panelu. Dlatego w naszym serwisie podajemy dokładne strony logowania różnych podmiotów, w tym Instagram (https://www.instagram.com).

To najszybsza metoda na zalogowanie w Instagram. Pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić czy logujesz się na właściwej stronie Instagram czyli takiej, która znajduje się pod adresem https://www.instagram.com

  • Logowanie: https://www.instagram.com/accounts/login/
  • Strona WWW: https://www.instagram.com

Informacje o Instagram?

Instagram – fotograficzny serwis społecznościowy hostingu zdjęć, połączony z aplikacją o tej samej nazwie (dostępną na systemy operacyjne iOS i Android), który umożliwia użytkownikom edycję zdjęć i filmów, stosowanie do nich filtrów cyfrowych oraz udostępnianie ich w różnych serwisach społecznościowych. Charakterystyczną cechą aplikacji był nadawany zdjęciom kwadratowy kształt, podobnie jak w aparatach fotograficznych marki Kodak serii Instamatic, aparatach do fotografii błyskawicznej firmy Polaroid oraz w średnioformatowych aparatach formatu 6×6 w przeciwieństwie do proporcji obrazu 4:3, który jest wykorzystywany przez większość aparatów fotograficznych oraz urządzeń mobilnych dysponujących funkcją foto. 27 sierpnia 2015 roku udostępniono możliwość umieszczania zdjęć i filmów w innych formatach obrazu.

W kwietniu 2012 roku serwis został kupiony przez Facebook za około 1 mld USD (pracowało wówczas nad nim zaledwie 13 pracowników). Po pewnym czasie zmieniono regulamin – nowe przepisy wskazują na możliwość sprzedaży zdjęć użytkowników przedsiębiorstwom zewnętrznym. Ocenia się, że było to jedną z głównych przyczyn spadku liczby aktywnych użytkowników – o ile we wrześniu 2012 z aplikacji i strony internetowej korzystało około 100 mln użytkowników, to w styczniu 2013 było ich około 90 mln. We wrześniu 2017 roku Instagram posiadał aż 800 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie, w tym 500 mln odwiedzających każdego dnia. Stałym problemem Instagrama są fałszywe konta, wykorzystywane do generowania spamu na platformie. Mimo sukcesywnego usuwania ich przez administratorów, na przełomie czerwca i lipca 2015 roku liczbę nieautentycznych profilów oszacowano na ponad 20 milionów spambotów.

9 grudnia 2012 Instagram wyłączył wsparcie dla zdjęć publikowanych na Twitterze (od tego dnia nie istnieje możliwość wyświetlania na Twitterze fotografii wykonanych za pomocą programu Instagram).

W pierwszym tygodniu lipca 2015 roku rozpoczęto przesyłanie zdjęć na serwery Instagrama o rozdzielczości 1080×1080. Był to pierwszy etap zastąpienia standardowego formatu 640×640, obecnego od początków działalności platformy. Instagram nie ogłosił w oficjalnym komunikacie przejścia na 1080 pikseli. Zmiana jakości zdjęć została zauważona przez użytkowników w kodzie źródłowym strony i dotyczyła wyłącznie aplikacji mobilnej.

20 lipca 2015 roku na internetowej wersji Instagrama została wprowadzona wyszukiwarka, umożliwiająca wyszukiwanie hasztagów, profili użytkowników i lokalizacji. W opcjach wyszukiwania zawarto również geotagi i przegląd najpopularniejszych postów. Zmiana mechanizmów wyszukiwania przeprowadzona została sukcesywnie na poszczególnych rynkach.

Obecnie największą liczbę obserwujących ma profil serwisu (352 mln) oraz profile gwiazd popkultury i sportu takich jak Cristiano Ronaldo, Ariana Grande, Dwayne Johnson, Kylie Jenner, Selena Gomez, Kim Kardashian West, Lionel Messi, Beyoncé i Neymar. Najczęściej używanym hashtagiem w 2019 był #love. W Polsce najpopularniejszy jest Robert Lewandowski (25,5 mln) oraz jego żona Anna Lewandowska (4 mln).

Od kilku lat sukcesywnie przybywa użytkowników tego portalu, w czerwcu 2018 roku ich liczba przekroczyła 1 miliard osób, z czego w Polsce, według danych z grudnia 2018 roku, jest ich ok. 6,8 mln osób.

19 maja 2020 roku serwis zaoferował funkcję Zakupy na Instagramie. Zakupy na Instagramie to zestaw funkcji, które ułatwiają użytkownikom robienie zakupów z poziomu aplikacji dzięki zdjęciom i filmom z produktami marek.

15 sierpnia 2020 roku aplikacja uruchomiła możliwość komunikacji z użytkownikami komunikatora Facebook Messenger. Od 2021 roku, Instagram jest w pełni zintegrowany z Facebookiem oraz WhatsApp.

Zbliżonym do Instagrama projektem jest We Heart It.