Skip to content

Empatia logowanie

Link do logowania

https://empatia.mpips.gov.pl/

WWW

https://empatia.mpips.gov.pl/

Zaloguj się na https://empatia.mpips.gov.pl/

Jeżeli chcesz się zalogować na stronie Empatia to powinieneś odwiedzić stronę logowania, która znajduje się pod adresem: https://empatia.mpips.gov.pl/.

Niektóre serwisy, w tym Empatia często ukrywają swoje strony logowania i użytkownicy mają problem ze znalezieniem panelu. Dlatego w naszym serwisie podajemy dokładne strony logowania różnych podmiotów, w tym Empatia (https://empatia.mpips.gov.pl/).

To najszybsza metoda na zalogowanie w Empatia. Pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić czy logujesz się na właściwej stronie Empatia czyli takiej, która znajduje się pod adresem https://empatia.mpips.gov.pl/

  • Logowanie: https://empatia.mpips.gov.pl/
  • Strona WWW: https://empatia.mpips.gov.pl/

Informacje o Empatia?

Empatia (gr. empátheia „cierpienie”) – zdolność odczuwania stanów psychicznych innych osób (empatia emocjonalna), umiejętność przyjęcia ich sposobu myślenia, spojrzenia z ich perspektywy na rzeczywistość (empatia poznawcza).

Sam poznawczy komponent empatii, czyli zdolność do wyobrażenia sobie perspektywy myślowej należącej do innej osoby (innymi słowy, rozeznania sposobów rozumowania innej osoby), określany jest mianem decentracji (czemu może, ale nie musi towarzyszyć komponent emocjonalny empatii, czyli zdolność do jednoczesnego współodczuwania stanów emocjonalnych owej innej osoby).

Osoba nieposiadająca tej umiejętności jest „ślepa” emocjonalnie i nie potrafi ocenić ani dostrzec stanów emocjonalnych innych ludzi. Silna empatia objawia się między innymi uczuciem bólu wtedy, gdy przyglądamy się cierpieniu innej osoby, zdolnością współodczuwania i wczuwania się w perspektywę widzenia świata innych osobników.

Psychologowie zastanawiali się, skąd bierze się uczucie empatii i dlaczego niektórzy ludzie są go pozbawieni. Empatia jest jednym z najsilniejszych hamulców zachowań agresywnych, więc jest to także pytanie istotne z punktu widzenia inżynierii społecznej.